ענת מסקנס - מטפלת בדיקור סיני

ענת מסקנס

מטפלת בדיקור

FacebookYoutube

054-4609725

התמחות במחלות כרוניות וסרטן
מטעם בית החולים בילינסון

התייאשת מלפתור בעיה בריאותית?

הרופאים אומרים לך שצריך להסתדר עם זה, לחיות עם זה ככה מעתה והלאה? פשוט לקבל תרופות ... וככה לא תסבול...
ואתה לוקח את התרופות, ובאמת התסמינים פוחתים ואתה קצת פחות סובל...
יחד עם זאת אתה רואה שברגע שאתה מפסיק את התרופה, הבעיה חוזרת, לפעמים אתה גם חושב לעצמך, "אני בן אדם צעיר, לא רוצה להיות תלוי בתרופות עד סוף חיי" , אני גם יודע שהתרופות מכילות הרבה כימיקלים שגורמים לבעיות אחרות"

ואז עולה לך קול פנימי שאומר "אולי בכל זאת אפשר לפתור את זה?" "אולי יש פתרון אחר שירד לשורש הבעיה ויעזור לי להחזיר את עצמי לבריאות אמיתית, ללא כל תלות בתרופה."

וכאן אני נכנסת לתמונה, כי אני מאמינה שתרופות אכן יעזרו לך לא לסבול ובאמת ישלטו בתופעות המחלה שגורמות לך סבל,  אבל התרופות  לא מרפאות מחלות כרוניות כגון: סכרת, כבד שמנוני, כולסטרול, מעי רגיז, צרבת, בלוטת תריס שלא מתפקדת, אלרגיות, דכאון, מגרנות, בעיות עור ועוד.

אני מאמינה שכל בן אדם נולד בריא ויכול לחזור להיות בריא גם אם את הגוף שלו ממש חולה ולכן בחרתי לטפל באנשים שחיים עם מחלות כרוניות ומחלות קשות.
 
דיקור סיני הינו טיפול ללא תרופות וללא חומרים, מאפשר לגוף האדם לחזור לאיזון מלא ובכך מטפל במצבים רפואיים מגוונים. הדיקור נעשה בעזרת מחטים סטריליים וחד פעמיים המוחדרים לנקודות שונות ברגליים, ידיים, בטן וגב. ישנן מאות נקודות השייכות למרידיאנים (מסלולים) שונים על פני הגוף.
ענת מסקנס - מטפלת בדיקור סיני
מזמינה אותך לאבחון מקצועי ומדויק ללא תשלום

על סמך אבחון מדויק, אני בוחרת מתוך מאות נקודות קיימות, במספר נקודות לדיקור על פני הגוף, ויודעת לאבחן איזה איבר או מערכת יצאו מאיזון. אני בוחרת את הנקודות באופן מדויק ומותאם אישית למטופל ולכן יודעת כיצד להחזיר את הגוף להיות בריא.  
ענת מסקנס - מטפלת בדיקור סיני
 
ענת מסקנס - מטפלת בדיקור סיני    |    מתמחה בטיפול בחולי סרטן ומחלות מורכבות    |    טלפון:   054-4609725     |   צרו קשר